Riešenie pre maloobchodné siete

Maloobchodné siete predstavujú jeden z najvýznamnejších segmentov našich zákazníkov. Prinášame im najmä automatizované riadenie procesov, PC pokladnice, sledovanie zásob v reálnom čase a kontrolu záruky produktov.


Automatizované riadenie siete maloobchodných prevádzok v reálnom čase

Ponúka možnosť spravovať maloobchodné prevádzky na diaľku priamo z centrály v online režime. Vďaka tomu máte dáta o predaji prístupné v centrále ihneď.
PCkasa manager

PC pokladnice pre SR aj ČR

Riadenie pokladničných systémov podľa legislatívy SR aj ČR. Možnosť realizovať v maloobchodnej prevádzke aj veľkoobchodný predaj na dodací list alebo na faktúru. Verzia pre ČR je kompletne lokalizovaná do českého jazyka, vrátane upozornení aj chybových hlásení.
PCkasa CZ

Stav zásob aktualizovaný v reálnom čase

Vaše dáta sa v centrále a pobočkách aktualizujú ihneď po zmene stavu zásob, čo výrazne uľahčuje plánovanie zásobovania maloobchodných sietí.
Cenník tovarov a služieb

Sledovanie záruky a šarže, blokovanie predaja expirovaného tovaru

Ak produkty obsahujú QR kódy alebo databary s dátumom spotreby, pokladnica upozorní na produkt, ktorý expiroval a neumožní jeho predaj.
Pckasa databar

Podpora zákazníckych vernostných systémov

Poskytujeme širokú škálu vernostných zákazníckych systémov od zliav, cez vernostné karty pre zbieranie bodov, až po sofistikované čipové platobné systémy.
pckasa_coop

Zistite, čo môžete získať