O nás

Tvorbe softvérových riešení sa venujeme od roku 1997. Naše produkty sú výsledkom vlastného vývoja. Za našimi úspechmi je stabilný tím skúsených analytikov a programátorov, ktorý v spolupráci s tímom zákazníckej podpory poskytuje spoľahlivé a kvalitné služby a pracuje na ďalšom vývoji a vylepšeniach.

Sledujeme zmeny legislatívy a zapracujeme ich do našich programov, teda sú v súlade s aktuálnymi legislatívnymi normami na Slovensku aj v Českej republike. Flexibilita a škálovateľnosť našich riešení postavená na spoľahlivých databázach Oracle pokrýva potreby širokého spektra klientov, od malých prevádzok až po rozsiahle maloobchodné siete. Poskytujeme kvalitnú zákaznícku podporu a zaškolenie vášho personálu. S nami dosiahnete rýchlu návratnosť investície.

Tangram v číslach


vytvárame softvérové riešenia od roku 1997
máme viac ako 2.000 spokojných používateľov
sme Oracle Silver Partner od roku 2006
do 10 minút od zavolania sme úspešne vyriešili už 1000 000 poži­adaviek zákazníkov

Spoločenská zodpovednosť

Máme radi umenie, šport a každú zaujímavú zmysluplnú aktivitu, ktorá robí aj život mimo práce krajším.
Pozrite si, koho sme podporili:Sme Oracle Silver partner

Spoločnosť Oracle je garanciou spoľahlivosti vo svete IT a databáz. Partnerstvo s Oracle na úrovni Partner nám už od roku 2006 umožňuje sústrediť sa na to podstatné, uľahčovať vaše podnikanie vďaka pružným a spoľahlivým softvérovým riešeniam.Ľudia v Tangrame

Nie sme len softvér. Tangram je tiež o ľuďoch.


Róbert Boháčik

Odkedy som nastúpil do Tangramu, nepotrebujem adrenalínové športy. Na paraglajde som už zaspal, v práci sa mi to ešte nestalo.

Ingrid Fedorková

Môj pracovný životný štýl si vyžaduje nezávislosť na autoritách, precíznosť, voľnosť v realizácii myšlienok. V Tangrame sa mi to v podstatnej miere aj splnilo.

Ivan Fedorko

Programovanie? Neustály kompromis medzi požiadavkami a možnosťami.

Stanislav Gdovin

Nie je to len o predaji softvéru, Tangram sa stáva partnerom zákazníka, ktorý si ho vybral a verí, že urobil správne.

Judita Hladká

Ak viete čo chcete dosiahnuť, my vám poradíme ako nastaviť procesy.

Lucia Sedláková

V Tangrame pracujem už 5 a pol roka. Nuda tu rozhodne nie je ani jeden deň, keďže rozmanitosť situácií prináša mnoho nových poznatkov a možnosť stále sa profesionálne vzdelávať. Kolektív v Tangrame je taký skvelý, že príležitosť pracovať pre túto firmu bola jednou z najlepších v mojom živote :)


Partneri

Sme hrdí na spoluprácu s našimi partnermi:

Zistite, čo môžete získať